FA | EN | AR
يکشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٦
جمع بازديدكنندگان امروز: 135
جمع بازديدها تاكنون: 234429


تعامل دستگاه‌ قضا و پزشکی قانونی به منظور اجرای عدالت ضروری است

مدیر کل پزشکی قانونی استان گلستان گفت: باتوجه به این‌که هدف از برگزاری همایش رفع ابهامات است، تعامل دستگاه‌ قضا و پزشکی قانونی در اجرای عدالت بسیار موثر است و می‌تواند موجب حل و فصل بسیاری از پرونده‌ها شود.

به گزارش اداره كل روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان پزشكي قانوني كشور، دكتر حسین زارعی در حاشيه ششمين همايش سراسري طب و قضا در قم، به بیان ضرورت برگزار‌ی همایش طب و قضا پرداخت و گفت: هدف از برگزاری همایش طب و قضا، تعامل بیشتر و بهتر همکاران قضایی و پزشکی قانونی در خصوص مسائل مشترک و چالش‌های موجود است.

وی افزود:به منظور رفع و بررسی هرچه بهتر چالش‌ها و ابهامات، عناوین و محورهای همایش قبل از برگزاری همایش بیان می‌شود تا در استان‌های نیز کارگروه‌های تخصصی به منظور بررسی این چالش‌ها و ابهامات برگزار شود.

مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان با اشاره به محوز‌های صدمات مسری و حرج در سقط درمانی گفت: این دو محور از محورهای چالشی بودند و ابهامات زیادی در این موضوعات وجود داشت که خوشبختانه این موضوعات به عنوان محور‌های همایش انتحاب شد.

وی با اشاره به اقدامات سازمان پزشکی قانونی استان گلستان در راستانی رفع ابهامات و چالش‌های موجود گفت: بعد از اعلام محور‌های همایش، کارگرو‌های تخصصی با حضور همکاران قضایی و پزشکان قانونی استان گلستان به منظور بررسی چالش‌های و رفع ابهامات این موضوعات برگزار شد و خوشبختانه نتایج جلسات نیز بسیار مثبت بود.

زارعی در پایان اظهار کرد: باتوجه به این‌که هدف از برگزاری همایش رفع ابهامات است، تعامل دستگاه‌ قضا و پزشکی قانونی در اجرای عدالت بسیار موثر است و می‌تواند موجب حل و فصل بسیاری از پرونده‌ها شود.

 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader ارسال به شبکه‌های اجتماعی
تاریخ انتشار: ٠٠:٥٤ -1396/08/07 کد مطلب :٣٠٠٣٥
  نسخه چاپي

خروج

راهنمای نویسندگان

تاریخ های مهم

گزارش تصویری روز نخست ششمین همایش سراسری طب و قضا

اخبار همایش
نشانی: تهران، ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت، کدپستی: 1114795113
تلفن: 4-55609071، دورنگار: 55608003، تلفن گویا: 55606061
پیام کوتاه: 20001372 ایمیل: info@lmo.ir‬