FA | EN | AR
يکشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٦
جمع بازديدكنندگان امروز: 136
جمع بازديدها تاكنون: 234430


همایش‌های طب و قضا بستر طرح ایده‌های جدید در راستای تغییر قوانین را فراهم کرده است

مدیرکل پزشکی قانونی استان قزوین گفت: برگزاری سلسله همایش‌های طب و قضا بستر طرح ایده‌های جدید در راستای تغییر قوانین را فراهم کرده و در این عرصه نیز بسیار موثر عمل کرده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور دکتر بهزاد ولی‌زاده در حاشیه ششمین همایش سراسری طب و قضا در قم، اظهار کرد: همایش‌های طب و قضا در قالب جلساتی با حضور قضات دادگستری و مدیران ارشد پزشکی قانونی از سطح کشور در راستای نزدیک کردن دیدگاه‌های پزشکی قانونی و قضات و همچنین رفع چالش‌های این حوزه است.

وی ادامه داد: کارشناسان مربوطه در حوزه پزشکی قانونی و دستگاه‌های قضایی با تصمیم‌گیری‌های خود در این همایش‌ها به وحدت و یکپارچگی در سطح کشور دست پیدا می‌کنند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان قزوین با بیان اینکه محور اعلام شده در استان قزوین چالش‌های تشخیص حرج در حوزه سقط درمانی است، عنوان کرد: پس از اعلام محورهای همایش در استان قزوین کمیته های علمی با حضور اعضای هیئت علمی و حقوقی دانشگاه‌ها و قضات تشکیل و در حوزه تشخیص حرج و قانون سقط درمانی بررسی‌های مطلوبی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه صورت جلسه‌های کمیته‌های علمی به سازمان پزشکی قانونی استان تهران انعکاس پیدا می‌کرد، مطرح کرد: پس از بررسی‌های انجام شده در حوزه تشخیص حرج و قانون سقط درمانی چهار مقاله توسط کار گروه‌های تشکیل شده به دبیرخانه همایش ارسال و به عنوان پوستر مورد قبول هیئت داوران قرار گرفت.

ولی‌زاده خاطرنشان کرد: برگزاری سلسله همایش‌های طب و قضا بستر طرح ایده‌های جدید در راستای تغییر قوانین را فراهم کرده و در این عرصه نیز بسیار موثر عمل کرده است.

 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader ارسال به شبکه‌های اجتماعی
تاریخ انتشار: ٠٠:٢٧ -1396/08/04 کد مطلب :٣٠٠١٠
  نسخه چاپي

خروج

راهنمای نویسندگان

تاریخ های مهم

گزارش تصویری روز نخست ششمین همایش سراسری طب و قضا

اخبار همایش
نشانی: تهران، ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت، کدپستی: 1114795113
تلفن: 4-55609071، دورنگار: 55608003، تلفن گویا: 55606061
پیام کوتاه: 20001372 ایمیل: info@lmo.ir‬